Digital Marker

Digital Marker Dijital Medya Planlama ve Satın Alma, Performans Pazarlama, Programatik Reklam Teknolojileri ve Sosyal Medya Yönetimi sunan bir dijital medya ajansıdır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için çözümlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Influencer Marketing

Marker Influencer olarak Instagram, YouTube, Facebook, Twitter ve online içerik mecraları özelinde yapmış olduğumuz Blogger, YouTuber ve Celebrity influencer pazarlama stratejilerimizi sektör bazlı markanız için planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Marker Influencer, Keşfet

Marker Creative

Web & Grafik Tasarım, Prodüksiyon ve Post Prodüksiyon çözümlerinin yanı sıra marka konumlandırma ve iletişim süreçlerini yöneten bir kreatif reklam ajansıdır.

Hizmetlerimiz

Grafik Tasarım

Geleneksel ve Dijital reklam sektöründe en çok dikkat çeken alanlardan biri, görsel tasarım dilinizdir. Logonuzdan, kurumsal kimlik tasarımına kadar tüm süreçleri baştan sona şekillendirerek markanızın görsel dünyasını birlikte yaratıyoruz.

Web & İnteraktif Tasarım

User Interface (UI) ve User Experience (UX) modern tasarımların vazgeçilmez iki ögesidir. Marker Creative olarak kullanıcı dostu interaktif tasarımlar oluşturarak markanıza değer katıyoruz. HTML Banner tasarımları ile dijital mecralarda markanızı hedef kitlenize daha iyi bir şekilde tanıtın.

2D & 3D Animasyon Filmi

Markaların dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için en iyi yöntemlerden biridir. Motion Graphic çalışmaları ile 2D, 3D animasyonlar aracılığıyla markanızı hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırıyoruz.

Prodüksiyon & Post Prodüksiyon

Animasyon & Motion Graphic, Reklam, Tanıtım, YouTube, Röportaj, Organizasyon çekimi ve kurguları konularında kusursuz çözümler gerçekleştirerek, markanıza değer katacak işler hazırlıyoruz.

Hadi Başlayalım

İletişime Geçin